اسب و تجهیزات اسب سواری در تهران روی دیوار | RoyalHorse

در مورد اسب های مادیان ، سلامت رحم و توانایی باروری و به دنیا آوردن کره های سالم ، امتیازی است که در زمان مشخص کردن هزینه خرید اسب ، در نظر گرفته می شود . همچنین دارای دم و یال ابریشمی زیبایی هستند که با قد ۱۵۰ تا ۱۶۰ نیز وجود دارند این گونه کاملاً اصیل بوده و هیچگونه نا خالصی در این نوع نژاد وجود ندارد. گران ترین اسب دنیا نژاد آخال تکه ترکمن است که با قیمت 2.5 میلیون دلار در اختیار صاحبش که یک خانم میلیاردر است قرار گرفته است. که این اسب زیبا و خیره کننده است و در سرعت و استقامت بی نظیر است که تنها حدود 3500 اسب از این نژاد در کشورهای روسیه، استرالیا، ترکمنستان، اروپا و آمریکای شمالی شناخته شده است.

چهارشنبه‌ها جام‌جم نایاب می‌شد

این اسب از زیبایی خاصی برخوردار می باشد و سوارکاران به داشتن چنین اسبی رغبت نشان می دهند. زمانی که یک اسب ایرانی با گونه ی خارجی خود آمیزش داشته باشد اسب دوخون به وجود می آید. اسب هایی با نژاد خارجی به کشور وارد شدند و با مادیان های ترکمنی ترکیب گشتند و گونه ای از اسب ترکمن را به وجود آوردند.اسب ترکمن چنارانی که دوخون می باشد از مخلوط شدن اسب ایرانی ترکمن و اسب عربی به وجود آمده است.

این اسب قهرمان از 19 استارت خود 16 قهرمانی و 1 عنوان سومی را کسب کرد و متاسفانه در سال 2015 در آلمان بعلت کولیک تلف شد. گروه 1 کینسم پارک بوداپست در مسافت 1000 متر با وزن 62 کیلو و ثبت زمان 54 ثانیه. گروه 1 لانگشامپ پاریس در مسافت 1000 متر و با وزن 62 کیلوگرم و ثبت زمان 54 ثانیه. مجستیک مونت برادر یکی از اسطوره های سرعت دنیا بنام اووردوز ، و پسر اکسید اند اکسل افسانه ای سوارکاران شیراز است. این خبر برای تولید کنندگان اسب تروبرد در ایران ، قطعا خبر خوبی خواهد بود. تا به امروز نیز 15 کره اکسید اند اکسل ، قهرمان گروه 1 شدند که در ذیل این مطلب شجره آنها ذکر خواهد شد.

اسب عرب مصری یکسر

اسب های ایرانی همگی دارای نژاد اصیل بوده که می توانید از سایت آراد برندینگ خریداری کنید. اسب های ایرانی از انواع اسب هایی می باشد که در دنیا به اصالت شهرت دارد و دلیل این امر نژاد اصیل و خوب این اسب ها است از جمله اسب های ترکمن. سلام وقت بخیر، اسب ایران اصیل ونژاد بسیارعالی دارد‌، ازمعروف ترین آنهااسب کردی است.

برای دانستن خوی یک اسب باید به جنسیت آن توجه فرمایید زیرا یک اسب مادیان نسبت به نریان آرام تر است و برای سواری مناسب تر خواهد بود. اصیل یا تلفیقی بودن، سن، جنسیت، قدرت بدنی، وضعیت سلامتی، رام یا وحشی بودن و ویژگی های ظاهری اسب بر قیمت اسب موثر هستند. به طور مثال اگر اسب بیماری داشته باشد یا ضعیف باشد، قیمت آن کاهش می یابد یا اگر از نظر سنی جوان و قوی باشد قیمت اسب افزایش پیدا می کند.

  • براوازو كه در پريكنس استيكس به فاصله نصف طول و گردن از جاستيفاي شكست خورده بود ، شانس زيادي دارد تا بتواند با پيروزي در بلمونت و شكست جاستيفاي ، روياي تريپل كراون را براي او به سراب تبديل كند .
  • هر چه نژاد این اسب ها اصیل تر و مهارتشان بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود.
  • سايت بلاد هورس در يكي از مقاله هاي جديدش با معرفي سيلميهاي جديد آمريكا كه امسال به اين جرگه پيوستند ، از honor code بعنوان يك سيلمي در رده بالاي كورس و خط خوني دنيا نام برد.
  • با خرید سرویس وی آی پی، آگهی شما در همین صفحه به صورت وی آی پی فعال شده و بالای آگهی ها قرار می گیرد.

اسب و تجهیزات اسب سواری در تهران روی دیوار | RoyalHorse