بایگانی‌های قطعات یدکی لیفتراک سهند شاپ شهباز | توکو لیفتراک

Fendt ، سازنده تراکتورسازی آلمان ، این فناوری را پیشگام کرد و انتقال “Vario [1]” خود را توسعه داد. چرخ دنده اپیکلیک یا چرخش سیاره ای که در یک گیربکس اتوماتیک استفاده می شود. بیشتر خودروهای مدرن آمریکای شمالی و برخی خودروهای اروپایی و ژاپنی دارای گیربکس اتوماتیک هستند که نسبت به تجهیزات دنده مناسب و بدون دخالت اپراتور انتخاب می کنند.

زمان تعمیر در مقابل تعویض باتری لیفتراک

اگر این چنین باشد، باید توسط یک مکانیک حرفه ای بررسی شود، زیرا ممکن است نشانه ای باشد که نوع اشتباهی از سوخت استفاده می شود و یا اینکه در کارکرد موتور مشکلی وجود دارد. • به رغم اجزای دیگر که به درستی کار می کنند، لیفتراک به راحتی شروع به کار نمی کند. درصورتیکه موتور روشن می شود اما به درستی شروع بکار نمی کند، اگر باتری خوب کار می کند، می تواند مشکل از موتور لیفتراک باشد.

رادیاتور لیفتراک سهند

شروع جنگ جهانی دوم ، مانند جنگ جهانی اول قبل ، استفاده از کامیون های لیفتراک را در تلاش جنگ بیشتر کرد. [6] پس از جنگ ، روشهای کارآمدتری برای ذخیره محصولات در انبارها به کار گرفته شد. انبارها به کامیون های لیفتراک قابل کنترل بیشتری نیاز داشتند که می توانند به ارتفاعات بیشتری برسند و مدل های لیفتراک جدیدی ساخته شده اند که این نیاز را برآورده می کند.

پوسته فلایویل لیفتراک

بایگانی‌های قطعات یدکی لیفتراک سهند شاپ شهباز | توکو لیفتراک

در صورت محصور بودن ، کابین ممکن است مجهز به بخاری کابین برای کشورهای دارای آب و هوای سرد به همراه پنکه یا تهویه مطبوع برای هوای گرم باشد. نگهبان سربار – سقف فلزی که توسط پستها در هر گوشه کابین پشتیبانی می شود که به محافظت از اپراتور در برابر هرگونه اشیاء در حال سقوط کمک می کند. در بعضی از لیفتراک ها ، محافظ سربار بخشی از مجموعه فریم است
منبع انرژی – ممکن است از یک موتور احتراق داخلی تشکیل شده باشد که می تواند از طریق گاز LP [26] ، نصب مناسب سیلندر و ایمنی سیلندر لیفتراک LPG. لیفتراک الکتریکی توسط باتری یا سلولهای سوختی تأمین می شود که نیروی لازم را برای موتورهای الکتریکی فراهم می کند. برای انبارها و سایر کاربردهای داخلی ، لیفتراک برقی مزیت عدم تولید مونوکسید کربن را دارد. سیلندرهای شیب – سیلندرهای هیدرولیک که به قاب کامیون و دکل نصب می شوند.

انبارهای بزرگتر و جدیدتر، نیازمند لیفترک هایی بودند قابلیت مانور و حرکت بیشتری داشته و بتواند بارهای سنگین تر و بزرگتری را در ارتفاع بیشتر و با ایمنی بالاتر در کمترین زمان ممکن جا به جا کنند. ازاین رو صنعت ساخت لیفتراک در آن سال ها دیگر بار دستخوش دگرگونی شد تا پاسخگوی نیازهای جدید بازار شود. از اواسط قرن نوزدهم تا امروز پیشرفت های زیادی در صنعت لیفتراک سازی صورت گرفته و لیفتراک های مدرن با قابلیت های فراوان طراحی و ساخته شده اند. امروزه نیز شرکت های بزرگ لیفتراک سازی مشغول پژوهش برای ساخت لیفتراک هایی هستند که علاوه بر داشتن قابلیت های فراوان، از لحاظ ایمنی مناسب تر بوده و با محیط زیست هم سازگارتر باشند. قطعات لیفتراک در برند و تناژ های مختلف
قطعات موتور
قطعات گیربکس
قطعات اکسل
قطعات دیفرانسیل
انواع فیلتر ها
آماده ارسال به تمام نقاط کشور
جهت استعلام قیمت تماس حاصل فرمایید.

  • موتورهای ثابت و دریایی بزرگ ممکن است با تزریق به موقع هوا فشرده شده در سیلندرها – یا گاهی اوقات با کارتریج ها – شروع شود.
  • به عنوان پیش احتراق چنین سیستمهایی ممکن است به عنوان واحد کنترل موتور شناخته شوند.
  • لیفتراک های ساخته شده در کشورهایی مانند ایران یا روسیه به طور معمول فاقد سیستم کنترل انتشار هستند.
  • کارگروه
    گروه کاری یک دستگاه بیل هیدرولیک جمع و جور شامل رونق ، قطر یا بازو ، و پیوست (به عنوان مثال هوکر ، سطل یا شکن) است.