تم تولد دخترانه

شخصیت دامبو برای نخستین بار در سال ۱۹۴۱ روی پرده سینماها رفت و آخرین فیلم لایواکشن درباره این شخصیت در سال ۲۰۱۹ به کارگردانی تیم بورتون و نقشافرینی کالین فارل و مایکل کیتون اکران شد. انیمیشن جیمبو که امکان ندارد تیتراژ آن از یادمان رفته باشد؛ تیتراژی که با صدا زدن جیمبو توسط شخصیتهای مختلف و «جیمبوووووووو» گفتن آنها خیلی سریع به انیمیشنی محبوب تبدیل شد و احتمالا همه ما حداقل یک بار در زمان سوار شدن به هواپیما یاد هواپیمایی با نام جیمبو افتادهایم. استقبال از کارتون پسر شجاع در دهه ۶۰ و ۷۰ در کشور ما بهقدری زیاد بود که روزنامه اطلاعات در آن زمان مقالهای مفصل درباره آن نوشت و از آن بهعنوان محبوبترین کارتون ایران یاد کرد. این موضوعی است که هر کسی می تواند یاد بگیرد. توسط کارلو کلودی خلق شد و پس از گذشت بیش از نیم دهه یک اقتباس سینمایی از آن روی پرده سینماها رفت که داستان پینوکیو را بهتصویر میکشید. ماجراهای باگز بانی و المر فاد بیش از نیم قرن است که از جذابترین ماجراهای این سری کارتونها تلقی میشوند.

در این قسمت می توانید جدیدترین مدل های لباس زنانه السا را که در بازار پیدا می کنید را مشاهده کنید. در سال ۱۹۶۴ اولین قسمت انیمیشن پلنگ صورتی که در آن پلنگ قصه ما با یک شخصیت دیگر روی رنگ خانه دعوا میکنند، برنده جایزه اسکار شد که همین موضوع خیلی سریع پلنگ لاغر صورتی رنگ این انیمیشن را سر زبانها انداخت. کریستین بیل در نقش گور، قصاب خدایان: یک قاتل کهکشانی که به دنبال انقراض خدایان است و شمشیری «عجیب و وحشتناک» در دست دارد. بخش جالب تر از خبر برای علاقه مندان به نقش آنا این است که در قسمت سوم بعد از پایان داستان و ماجراهای ملکه السا، نقش آنا بیشتر مورد بحث قرار خواهد گرفت و از مرکز داستان او استفاده خواهند کرد. داستان هر قسمت از این انیمه جدا بود و ماجراهای این شخصیتها را درمقابل شخصیتهای شروری مانند شیپورچی و روباه بهتصویر میکشید.

داستان این شخصیت که معمولا زمان خودش را با برادرش جورج و دوستان دیگرش سپری میکند درباره کارهای روزمره انسانها جریان دارد که از نگاه این خوک دوستداشتنی و سایر شخصیتهای این سریال به مخاطبان خودش نشان داده میشود. باگز بانی یک خرگوش خاکستری و سفید با خصوصیات انسانی است که و شخصیتی ناآگاه و بامزه دارد که معمولا او را با کارهای فریبکارانهاش به خاطر میآوریم. شخصیت رنگو یک آفتابپرست است که اتفاقی از آکواریوم خود خارج و وارد یک دنیای جدید میشود و برای پذیرفته شدن در آن دنیا بهطور مدام پُز کارهای نکرده خودش را میدهد. جولی یک دختر انگلیسی و جولز یک پسر چینی که از والدینی متفاوت در یک زمان و در یک مکان مشترک به دنیا آمدند و مادرشان در زمان تولد آنها از دنیا رفت. انیمیشنهای تام و جری برای دههها مهمان خانههای زیادی در دنیا بودند که جدیدترین اقتباس از آنها مربوط میشود به فیلم لایواکشن تام و جری که در سال ۲۰۲۱ اکران شد.

انیمه بابا لنگدراز با اقتباس از رمانی با همین نام به قلم جین وبستر ساخته شد و داستان دختری یتیم به نام جودی ابوت را بهتصویر میکشد که با کمکهای مالی شخصی که تنها یک بار سایه او را دیده، موفق میشود به دبیرستان برود. عروسی یک برکت و رحمت برای همه است! او پدر خودش را از دست میدهد و بهخاطر بیماری مادرش مجبور میشود الاغ دوستداشتنی خودش را برای بهدست آوردن پول دارو به فروش برساند ولی این مشکلات همه قصه نیستند و بازهم مشکلات بزرگ دیگری سر راه دختر قصه ما قرار میگیرند. این محصول به صورت جداگانه به فروش نمی رسد . این طراح لباس امریکایی برند دونا کاران را به برندی معتبر تبدیل کرد و این روزها پوشاک و عطر دونا کاران فروش فوقالعادهای دارد. بهترین دوست سباستین سگی بهشمار میرود به نام بل که بهطور اتفاقی او را پیدا کرد و خیلی زود به بهترین دوست سباستین تبدیل شد.

میز کیک تولد نیز باید در تزئینات تولد مورد توجه باشد و می توان از یک پارچه آبی رنگ روشن برای رومیزی استفاده کرد، استفاده از ریسه های السا و آنا نیز می تواند برای جلوی میز تولد مناسب باشد. در کودکی به پزشکی و عکاسی علاقه نشان میداد اما پس از اینکه سربازیاش را به پایان رساند به عنوان اولین شغل جدیاش وارد یک فروشگاه لباس در شهر میلان شد. او با داستانهای دروغ خود عنوان کلانتر شهر را در اختیار میگیرد ولی نمیداند که با مشکلات و خطرهای بزرگ طرف خواهد بود و دروغهای او این بار در دنیای واقعی کمکی به او نخواهند کرد. شخصیتی که مهمترین المان او این موضوع بهشمار میرفت که وقتی دروغ میگفت دماغش درازتر میشد. شخصیت تن تن یک خبرنگار شجاع و نترس بهشمار میرود که بههمراه سگ خود یعنی میلو ماجراجوییهای زیاد و جذابی را پشتسر گذاشتهاند. جودی ابوت یک دختر سرزنده و باهوش است که در کودکی پدر و مادر خودش را از دست داد و پس از مرگش او را در خیابانهای نیویورک پیدا کردند و به پرورشگاه سپردند. شخصیتی که ماندگارترین امضای شخصیتهای تلویزیونی را به خودش اختصاص داده و همیشه روی کمر قربانیهای خود یا روی دیوار علامتش یعنی حرف Z را با شمشیر حک میکرد.

جولی و جولز را بهعنوان دوقلوهای افسانهای نمیتوانستیم از یکدیگر جدا کنیم و هردوی آنها را در یک مورد معرفی خواهیم کرد. داستان راپونزل و شخصیت رودابه در شاهنامه بهدلیل داشتن موهای بلند و کمک گرفتن دیگران از قدرت موی آنها شباهت زیادی به یکدیگر دارند. موش و گربهای که برای سالها تو سروکله یکدیگر میزدند و هیچوقت این دشمنی آنها به پایان نرسید. میتوانیم داستان این دو شخصیت را مانند شخصیتهای تام و جری بدانیم که گربه داستان ما بهجای اینکه دنبال موش باشد در این کارتون بهدنبال یک قناری زرد کوچک بود و اکثر اوقات دستش به او نمیرسید.

شخصیت جیمبو به این صورت متولد شد که در کارخانه ساخت هواپیما یک روز مهندسان بهجای استفاده از واحد اینچ از واحد سانتیمتر استفاده کردند و هواپیمایی که قرار بود یک جامبوجت باشد در ابعاد کوچکتری ساخته شد و آن را جیمبو نامگذاری کردند. اگر در محیطی همه افراد رنگهای تیره و مرده بپوشند آن محیط بسیار بیروح و افسرده کننده خواهد بود پس لباسها تاثیر عمیقی در روح و روان افراد دارند. شخصیتهایی دوستداشتنی مانند خانم کوچولو، خرس مهربون و از همه مهمتر شخصیت پدرِ پسرِ شجاع همگی خاطرات ریز و درشت زیادی برای ما خلق خرید لباس السا برای کودکان کردهاند. به احتمال بسیار زیاد شما هم مانند خیلیهای دیگه در دوران بچگی سعی میکردید تا با خوردن اسفناج مانند ملوان زبل قوی شوید و واقعا هم این انتظار را از خوردن اسفناج داشتید که شما را قوی کند. شخصیت جیمبو همیشه سعی میکرد به دیگران کمک کند و با دیدن فرد یا افرادی که به کمک نیاز داشتند خیلی سریع به آنها کمک میرساند و این کار را با پرواز کردن خیلی خوب انجام میداد. یکی از معروف ترین تم های لباس دخترانه لباس السا است که یک تم خاص و منحصر به فرد با رنگ زمینه رنگ آبی بوده که مربوط به تم کارتون جذاب فروزن می باشد.

سباستین همراهبا بل ماجراجویی بزرگی را برای یافتن مادرش آغاز میکند که داستان اصلی این انیمه را شکل میدهد. تشخیص غلط املایی ، تشخیص لوگو ، نام های تجاری و علائم تجاری جعلی بسیار آسان است ، اگر توجه داشته باشید و لوگو های اصلی خرید کیف دخترانه طرح السا آنا 282 لباس بچه گانه را به خوبی بشناسید ،میتوانید حتی کوچکترین تفاوت را هم متوجه شوید . حتی بسته های پاستیل و خوراکی های فانتزی را هم می توان به عنوان گیفت استفاده نمود. لباس السا برای بچه ها جدا از اینکه می تواند به عنوان یک لباس بچه گانه مورد استفاده قرار گیرد، همچنین این محصول به عنوان یک اسباب بازی نقش آفرینی نیز می تواند برای رشد و پرورش فکری آنها بسیار مناسب بوده و باعث پیشرفت خلاقیت های ذهنی آنها شود. این شخصیت برای اولینبار در سال ۱۹۱۹ توسط داگلاس فربنکس روی پرده سینماها رفت و در طول تاریخ بازیگران سرشناس زیادی مانند آنتونی هاپکینز، آلن دلون و آنتونیو باندراس در نقش وی نقشآفرینی کردهاند. فیلم پینوکیو محصول سال ۱۹۴۰ در گنجینه ملی فیلم آمریکا بهعنوان یکی از ۱۰ انیمیشن برتر تاریخ قرار گرفته است.

السا ملکه برفی در انیمیشن فروزن است. السا با قدرت جادویی خود یک زمین یخی بزرگ درست میکند. وال-ای ربات تنهایی تلقی میشود که ۷۰۰ سال پس از ترک زمین توسط انسانها وظیفه جمع کردن آشغالهای این کره خالی را برعهده دارد تا اینکه یک روز یک سفینه به زمین میآید و وال-ای متوجه میشود که شخصیتی به نام ایوا به زمین آمده است. پسری بازیگوشی که مادرش او را ترک کرده و بههمیندلیل توسط سایر کودکان مورد تمسخر قرار میگیرد. داستانی که درباره یک نجار پیر به نام ژپتو جریان دارد که فرزندی نداشت و بههمیندلیل فرشته مهربان یکی از مجسمههای چوبی او را به یک موجود جاندار بهنام پینوکیو تبدیل میکند.

ماجراهایی که البته معمولا به نفع باگز بانی پیش میروند. او پس از شخصیت باگز بانی بیشترین حضور را در انیمیشنهای لونی تونز داشت و خیلیها او را بهعنوان محبوبترین شخصیتهای این سری انیمیشنها میدانند. شخصیت باگز بانی هم دقیقا مانند باب اسفنجی از محبوبترین شخصیتهای کارتونی نهتنها در جهان که در کشور خودمان بهشمار میرود. شخصیت دافی داک یک مرغابی سیاه رنگ انساننما بهشمار میرود که بهعنوان بهترین دوست شخصیت باگز بانی در انیمیشنهای لونی تونز حضور پررنگی داشته است. رابین هود در انیمیشنهای دیزنی در قالب یک روباه بهتصویر درآمد و سایر شخصیتهای این انیمیشن نیز حیوانهایی انساننما هستند. ملوانی که برای نخستین بار در سال ۱۹۲۹ در یک کتاب داستان مصور بهتصویر کشیده شد و محبوبیت بسیار زیادش باعث تهیه اقتباسهای سینمایی و تلویزیونی زیادی از آن شد. شما می توانید با تماس تلفنی و ارسال پیام در شبکه های اجتماعی، این لباس را در تهران یک ساعته و در شهرهای دیگر 1 روزه تحویل بگیرید. تم های تولد بسیار زیبا و متنوعی در بازار موجود هستند که می توانید برای جشن تولد دختر و پسرتان از آنها استفاده کنید.