جامعترین و تخصصیترین بررسی صرافی کوینکس برای ایرانی ها -ایران ارز دیجیتال

حداقل خرید در کوینکس ۱۰ دلار معرفی کامل صرافی کوینکس coinex است. اگر ارزش BTC 10 درصد افزایش یابد، و اگر فقط 100 دلار شرط بندی کردهاید، در این صورت اگر فقط بیتکوین را نگه دارید، 10 دلار به دست می آورید. نفرات ۴ الی ۱۰ و نفرات ۱۱ الی ۲۰ هرکدام به ترتیب معادل ۵۰۰ دلار و ۴۰۰ دلار از این توکن جایزه دریافت میکنند. صرافیهای بسیاری در خارج از کشور وجود دارد که کاربران زیادی از آن استفاده میکنند. صرافی ارز دیجیتال اولین گزینهای است که باید برای ورود به بازار بزرگ رمز ارزها انتخاب کنید. پشتیبانی از ۲۰۰ ارز مختلف، رابط کاربری آسان و داشتن رمز ارز اختصاصی kucoin shares از مهمترین ویژگیهای این صرافی میباشد. اما در حال حاظر حجم معاملات صرافی بایننس بسیار بیشتر از صرافی کوینکس میباشد. این استخر استخراج امکان استخراج بسیاری از رمز ارزها را با تعداد کاربران بسیار زیاد و حجم تراکنش های بالا در دسترس قرار میدهد.

ابتدا اپلیکیشن کوینکس را باز کنید.

پشتیبانی از زبان فارسی خود مزیت های دیگری را نیز برای کاربران ایرانی به دنبال دارد. هم چنین با نگه داشتن نشانگر خود روی گزینه کد QR، می توانید با اسکن کد QR نمایش داده شده نیز واریزهای خود را به این آدرس انجام دهید. کاربران می توانند با وصل شدن به ip ثابت و وارد کردن آدرس ایمیل و یک پسورد، حساب کاربری خود را بسازند. کادر چهارم مختص به وارد کردن (آدرس برداشت) است. در حالی که حداقل میزان واریز و برداشت تتر بر بستر اتریوم ۸۵ عدد است و کارمزد برداشت آن نیز همین مقدار است. هنگام استفاده از ضریب اهرم کراس، علاوه بر حجمی که برای آن معامله خاص در نظر گرفته اید، باقی سرمایه شما در حساب فیوچرز نیز می تواند متوجه ریسک باشد.

با این تفاسیر باید برنده این مقایسه را بایننس دانست.

کاربران ایرانی با استفاده از خدمات کوینکس میتوانند تعداد رمز ارزهای زیادی را معامله کنند. این صرافی از ارزهای دیجیتال متعددی پشتیبانی میکند که میتوانید آنها را در معاملات خود استفاده کنید. صرافی کوینکس در آفریقا قرار دارد و یکی از صرافیهایی است که توانسته است تحریمها را دور بزند و نیاز کاربران ایرانی را در خرید و فروش ارزهای دیجیتال برآورده کند. این در حالی است که بیشتر صرافیهای دیگر از جمله کوینکس بیش از صد نوع بیت کوین را پشتیبانی نمیکنند. چند نوع پوزیشن گیری در بخش فیوچرز وجود دارد؟ وام گرفتن از صرافی کوینکس جهت معامله در بخش مارجین بسیار اهمیت دارد.

کادر چهارم مختص به وارد کردن (آدرس برداشت) است.

تفاوتهایی که از تعداد رمز ارزهای مورد پشتیبانی گرفته تا حجم معاملات گسترده میباشند. این در حالی است که کمیسیون برداشت و فروش در صرافی کوینکس، در بسیاری از رمز ارزها نظیر بیت کوین کش، صفر میباشد. اما امکانی که کوینکس برای کاربران خود فرآهم کرده است این است که با خرید از پکیجهای VIP میتوانید این کمیسیون را به صفر برسانید. کلیک کنید. حال میتوانید با اسکن QR کد نرمافزار را به حساب کاربری خود متصل کنید. بنابراین توصیه میشود با توجه به فاکتورهای موردعلاقه و اصلی از نظر خودتان این صرافیها را انتخاب کنید. از این رو در این مقاله شما را ابتدا با این صرافیها آشنا کردیم و سپس به مقایسه آنها پرداختیم. ابتدا اپلیکیشن کوینکس را باز کنید. جهت استفاده از صرافی کوکوین باید ابتدا باید کیف پول خود را شارژ کرده سپس شروع به خرید رمز ارز نمایید.

«معاملات اسپات» از ریسک پایین تری در مقایسه با «فیوچرز» و «مارجین» برخوردار است و کار با آن خیلی راحت است. بنابراین برنده فعلی این مقایسه را میتوان صرافی بایننس دانست. با این تفاسیر باید برنده این مقایسه را بایننس دانست. بایننس در مقام مقایسه با کوینکس از نظر ابزارها کمیضعیفتر عمل کرده است. به طوری که برخی از ابزارها در این صرافی پشتیبانی نمیشوند. برخی از صرافی ها از طریق تعهد به عملیات سازگار و امنیت دارایی پیشرفت زیادی کرده اند که کوینکس یکی از بازیگران برجسته در این زمینه است.