دوره آموزش آنلاین icdl یا مهارت های هفتگانه کامپیوتر جهاد دانشگاهی اصفهان

دوره آموزش آنلاین icdl یا مهارت های هفتگانه کامپیوتر جهاد دانشگاهی اصفهان

آموزش آی سی دی ال در 149 کشور جهان اعتبار دارد و معتبرترین مدرک در زمینه آموزش مقدماتی کار با کامپیوتر در تمام جهان محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که در دوره های آی سی دی ال علاوه بر سرفصل دوره های icdl فنی حرفه ای مطالب بیشتری نیز برای بهره وری بیشتر و بهتر از کامیپوتر آموزش داده می شود. زمان برگزاری کلاس های icdl جهاد دانشگاهی مشهد باید تعداد متقاضیان ثبت نامی به حد نصاب برسند و پس از رسیدن به حد نصاب کلاس دوره به صورت حضوری یا مجازی برگزار شود. در انتها متقاضیان عزیز می جهت دریافت مدرک از سازمان جهاد دانشگاهی کشور می توانند در آزمون آن شرکت نمایند که پس از قبولی در آزمون می توانند مدرک خود را از این سازمان با امضای معاون آموزشی دریافت نمایند . اخذ مدرک ICDL نشان دهنده این است که فرد توانایی های اصلی و مهارت های مقدماتی کار با کامپیوتر را دارد.

معرفی دوره آموزش ICDL پیشرفته

در مهارت میکروسافت آفیس پاورپوینت Microsoft Office PowerPoint لازم است داوطلب، شایستگی خود را در استفاده از ابزارهای ارائه مطالب در کامپیوتر شخصی گواهی ICDL در تبریز نشان دهد. درود بر شما، حداقل سن برای حضور در دوره آموزش ICDL فنی حرفه ای (12) دوازده سال می باشد. داوطلبان باید بتوانند از ابزارهای ارائه مطلب کامپیوتری در نرم افزار Power Point به خوبی استفاده نمایند. به این صورت که امکان ایجاد اسلایدها و ویرایش و قالب بندی متون و تصاویر درون آن را داشته باشند.

نمونه مدرک icdl صدراندیشه

در آموزش ای سی دی ال موسسه آموزش عالی فن پردازان، مهارت های هفتگانه ICDL نظیر اکسل، اکسس، ورد، پاورپوینت، اینترنت و مفاهیم پایه IT ارائه می شود. یکی از سوالات پرتکرار کارآموزان، در رابطه با ساعت آموزش دوره ICDL است که بعضی از موسسات آموزشی، ساعت بیشتری را به این مهارت اختصاص داده اند. متقاضیان عزیز در نظر داشته باشند که مجموعه عصرنخبگان سالهاست که این دوره آموزشی را با سرفصل جامع به صورت تخصصی برگزار می کند. فراموش نکنید “مسافرت با هواپیما، شما را به مقصد می رساند، اما خیلی راحت تر و خیلی سریعتر“. فکر می کنم شما هم با ما موافق باشید که، با توجه به زیاد شدن تعداد کلاس کامپیوتر در تهران ، انتخاب یک آموزشگاه ICDL که علاوه بر معتبر بودن بتواند مدرک فنی حرفه ای و بین المللی ICDL هم ارائه بدهد، کار سختی است. شرکت در دوره ICDL محدودیت ندارد (بدون توجه به سن، جنسیت، تحصیلات، تجربه یا پیش زمینه).

  • در پایان دوره گواهینامه معتبر و قابل ترجمه جهاد دانشگاهی تهران به فراگیران گرامی ارائه می گردد.
  • صدور گواهينامه MCSE مي تواند به شما در پيدا کردن يک شغل يا پيشبرد کار خود در زمينه هايي از قبيل استفاده از کامپيوتر يا پشتيباني شبکه، مديريت شبکه، طراحي پايگاه داده و مديريت سيستم هاي کامپيوتري کمک کند و در اين عرصه شما را در مقايسه با ساير رقبا در اولويت قرار دهد .
  • خبر خوب تر اینکه، شما با حضور در دوره آموزش ICDL جامع می توانید علاوه بر دریافت مدرک فنی حرفه ای ICDL بین المللی و داخلی، سطح توانایی های خود را فراتر از تصورتان افزایش داده و تبدیل به یک کارمند اداری حرفه ای شوید.
  • اگر  احساس می کنید در محل کار یا تحصیلات خود به این نرم افزار و کار با آن احتیاج پیدا می کنید، بهتر است به فکر ثبت نام در آموزش ICDL باشید.

همان‌طور که گفتیم این دوره آموزش هفت‌گانه بوده و قرار است که هفت مهارت را به تمام شرکت‌کنندگان آموزش دهد. قطعا سؤال می‌کنید که این هفت مهارت کدام هستند؟ در این قسمت به‌صورت خلاصه‌وار، این مهارت‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد. در این مهارت داوطلب با دستورات لازم برای ایجاد، شکل دادن و اتمام یک متن به کمک نرم افزار ورد آشنا می‌شود.

رایانش ابری یک تکنولوژی است که منابع مجازی را در اینترنت فراهم می کند. در اینجا منظور از منابع ، منابعی است که نیاز به یک هارد درایو در سیستم شما ندارد. به عبارت ساده تر، ما می توانیم “رایانش ابری” را به عنوان یک کاربر در نظر بگیریم. به عبارت ساده تر، رایانش ابری به معنی ذخیره سازی و دستیابی به داده ها و برنامه های از طریق اینترنت است. در واقع به جای دسترسی به این داده ها و برنامه ها از طریق درایو رایانه، ار طریق رایانش ابری می توانید بدون اشغال کردن فضای رایانه شخصی، گوشی همراه، تبلت یا لپ تاپ خود، آنها را به راحتی در ابرها یا کلاود ذخیره سازی کنید. زمانیکه داده ای را در هارد درایو خود ذخیره می کنید یا برنامه ای را از هارد درایو خود اجرا می کنید، این کار ذخیره سازی محلی یا رایانش نام دارد.

لیست دوره های ارائه شده در دپارتمان ICDL