سئو خارجی چیست؟ حاوی نکات طلایی آف پیچ منتوریکس -بهترین بک لینک

سئو خارجی چیست؟ حاوی نکات طلایی آف پیچ منتوریکس

اما اگر وقت و تلاش زیادی برای لینک بیلدینگ صرف می‌کنید، پس بهتر است برای تلاش تان اهمیت قائل شوید و لینک فالو بگیرید. برخلاف تصور برخی از متخصصان سئو که معتقدند این مفهوم منسوخ شده، سال گذشته گوگل تأیید کرد که این عامل هنوز هم در رتبه بندی تاثیر دارد. پس شاید به همین دلیل است که رابطه بین تعداد دامنه های ارجاع دهنده به یک صفحه از سایت و رتبه بندی آن ها، به وضوح دیده می‌شود. به عنوان مثال، اگر وب سایتی به سایت ما لینک دهد، چون طی این فرآیند تغییری داخل سایت ما صورت نگرفته، سئو خارجی محسوب می‌شود.

 • به آنها بگویید وبسایت شما را بررسی کنند و در صورت تایید به https://www.bestbacklink.top/ شما ارجاع دهند.
 • تحلیل بک لینک، تعیین استراتژی لینک سازی، تحلیل سئو خارجی رقبا تنها بخش کوچکی از امکاناتی است که Ahrefs در اختیار شما می‌گذارد.
 • اکنون که از انواع مختلف سئو Off-page اطلاع دارید ، نحوه استفاده از آنها در استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را در نظر بگیرید.
 • اگرچه بک لینک‌ها می توانند در بهبود عملکرد وب سایت بسیار مفید باشند، اما اگر به درستی انجام نشوند ، خطر بالایی نیز دارند.
 • فرض کنید که زمانی مجبور هستید که مطالبی را از سایت های دیگر در محتوای خود قرار دهید.
 • در شبکه‌های اجتماعی حضوری فعال داشته باشید و با کاربران دیگر وارد تعامل شوید.

ایجاد صفحات کاربری در شبکه های اجتماعی همچون LinkedIn، Facebook Instagram، Tweeter و… باعث دریافت سوشال سیگنال می شود. قراردادن پست‌هایی شامل معرفی خدمات، تخفیفات دوره ای، برگزاری جشنواره، قرعه کشی و… بازدید موثری را به‌سمت وب­سایت، روانه خواهد کرد. در کنار لینک داخلی همچنین درج لینک مستقیم از پروفایل شبکه اجتماعی به صفحات متفاوت سایت به اعتبار کسب‎و‌کار می‌افزاید. وبلاگ، عامل مفیدی برای ترویجِ وب­سایت است که با ایجاد بک لینک‌های مفید در آن، می‌توان ترافیک سایت را به‌طرز چشمگیری افزایش داد.

محصولات پیشنهادی مرتبط

اگر یک کسب و کار محلی هستید که می‌خواهید برای منطقه‌هایی خاص هدف گذاری کنید، حتماً از این تاکتیک استفاده کنید. برای شناسایی جامعه مخاطب خود برای منطقه بندی و پیدا کردن فرصت‌های جدید می‌توانید از ابزار Listing Management سم راش نیز استفاده کنید. درباره مفهوم و اهمیت آن و تاکتیک‌هایی که باید استفاده کنید تا وب سایت شما رشد کند. این مهم همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا پادکست‌های خود را به صورت ارگانیک تبلیغ کنید تا در موتورهای جستجو بیشتر دیده شوید. همچنین، مهم است که عنوان پادکست خود را طوری انتخاب کنید هم برای گوگل و هم برای کاربران جذاب باشد.

سئو offpage

برای نوشتن یک رپرتاژ آگهی که روی سئوی خارج از صفحه تاثیر داشته باشد، باید به نکاتی از جمله انتشار در وب سایت‌های مرتبط، انتخاب بهترین انکرتکست و… پس ایجاد تعادل در سئوی داخلی و خارجی، کمک خواهد کرد هم مخاطب سایتتان، آن را به خوبی ببیند و هم ربات‌های موتورهای جستجو. بهتر است در زمان طراحی سایتتان به این نکته توجه داشته باشید که هرچقدر کاربران شما راحت‌تر بتوانند از امکانات اشتراک‌گذاری محتوای سایت در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند، برای شما مفیدتر خواهد بود.

همکاری به عنوان نویسنده ی مهمان

هرچقدر که شما آب بیشتری داخل این وان بریزید یعنی Off Page SEO بهتری انجام دهید (که بخش عظیمش لینکهای خارجی وبسایت شما است) آب می‌آید بالاتر و در نتیجه اسفنج ها هم بالاتر میان. اما Off Page SEO بخش اصلیش لینک دادن از وبسایت‌های دیگه به وبسایت خودمون است. بیش از شش عامل وجود دارد ، اما شش مورد زیر 95٪ راه را به دست می آورند. اکنون که از انواع مختلف سئو Off-page اطلاع دارید ، نحوه استفاده از آنها در استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را در نظر بگیرید.

 • همانطور که از نامش پیدا است، اینفلوئنسر کسی است که توانایی تاثیرگذاری بر رفتار کاربر یا تصمیم گیری در خرید را دارد.
 • زمانی که محتواهای نامناسب در یک وب‌سایت منتشر شود، اسپم اسکور افزایش می‌یابد و روی رتبه‌بندی آن تاثیر منفی گذاشته و در نهایت حتی ممکن است منجر به مسدود کردن سایت شود.
 • پس بهتر است از انکرتکست هایی استفاده کنید که مربوط به موضوع صفحه است اما دقیقا کلمه کلیدی شما نیست.
 • در ادامه به توضیحات بیشتری در این باره می پردازیم تا با استفاده از آن ها به گوگل بفهمانید که سایتی محبوب دارید.
 • لینکی که شما در یک وب‌سایت دیگر ساخته‌اید، می‌تواند دروازه‌ی ورود کاربران و ربات‌‌ها به وب‌سایت شما باشد.