سقف کاذب کناف تصاویر انواع سقف کاذب کناف

این محصولات گزینه‌ های خوبی برای مکان‌ هایی هستند که میزان رطوبت در آنها بالا است و از سوی دیگر حساسیت بالایی در خصوص بروز حوادث مختلف دارند. مهر قرمز چاپ شده پشت این صفحات و استفاده از مقوای سبز رنگ بر روی امتداد محور میانی نشانه‌ هایی است که با آنها می‌ توانید این محصولات را شناسایی کنید. اجرای سقف کاذب کناف ضد حریق و رطوبت باید با ظرافت بیشتر و همراه با به کارگیری سایر مواد اولیه مناسب انجام شود. این نمونه از سقف گزینه خوبی برای دیوارها و سقف آشپزخانه، حمام و دستشویی است. صفحات مورد استفاده برای سقف کاذب کناف معمولی برای اجرای سقف‌ های کاذب و طرح‌ های داخلی یک ساختمان مورد استفاده قرار می‌ گیرند. از همین رو می‌ توان آنها را به عنوان دیوارهای جداکننده یا سقف پوش یا دیوارپوش معمولی نیز استفاده کرد.

از این سقف می توان به همراه سقف کاذب (کی پلاس پارس) به صورت ترکیبی استفاده نمود. جنس این سقف دکوراتیو، ترکیبی از ورق های آلومینیوم و آهن و آلیاژی می باشد این سقف با استفاده از سازه های مخصوص باید به سقف اصلی متصل شود. سقف گچی پیش ساخته کناف (کی پلاس پارس) دارای برش های تمیز و دقیقی می باشد که کاملا تقارن را حفظ می کند و همچنین در مدت زمان کوتاهی نیز ساخته و آماده می شود.

اگه میخوای کابینت خونه رو عوض کنی، قیمت روز کابینت مدنظرت رو از بهترین کابینت سازهای شهرت بگیر

سقف کاذب قابلیت جا به جایی دارد و هزینه اجرای آن در مقایسه با تعمیر و بازسازی سقف اصلی ارزان تر خواهد بود. تا چند سال پیش، این تاسیسات از داخل دیوارها یا سقف و کف عبور می‌کردند؛ اما دسترسی به آن‌ها مشکل بود و در صورت نیاز به بررسی آنها باید این المان‌های سازه‌ای سوراخ می‌شدند. با ظهور معماری مدرن و سقف‌های کاذب، این مشکلات حل شد و زیبایی طراحی داخلی دو چندان شد.

سقف کاذب کناف تصاویر انواع سقف کاذب کناف

به‌طور کلی روش‌های متفاوتی برای قیمت‌دهی انواع سقف کاذب وجود دارد. نکته حائز اهمیت درباره سقف کاذب این است که برای متراژهای کوچک، دستمزد نهایی کار بعد از بازدید محل و به صورت توافقی یا روزمزد اعلام می‌شود. به‌طور مثال این متراژ برای سقف کاذب PVC زیر 20 متر اعلام شده است.

در واقع میان دو پنلی که در کنار یکدیگر نصب شده‌اند، یک پله کوچک تشکیل می‌شود که به این پله ناخنی گفته می‌شود. اولا اینکه درجه کاری و مهارت پیمانکار برای شما مشخص می‌شود، همچنین شما می‌توانید دانش خود را در این زمینه با استفاده از اطلاعات موجود در کاتالوگ ارتقا دهید. این نوع تایل از طرح های شفاف یا به رنگ سفید و شبرنگی برای مکان های تفریحی و تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد. این سقف کاذب آن را به یکی از محبوب ترین ها در منازل تبدیل کرده است.

سقف کاذب و دکوراتیو آکوستیک

از قابلیت های ویژه سقفهای کاذب اینست که در آن نورپردازی انجام می گردد و فضایی دکوراتیو و دلنشین ایجاد قیمت سقف کاذب می نماید. در ویدئوی زیر یکی از پروژه های طراحی و اجرای سقف دکوراتیو کاذب کناف را مشاهده می نمایید. راستی تا یادم نرفته اینم بگم که قیمت اجرای سقف کاذب از نوع پانل هم بستگی به طرح مدنظر شما داره، اما بطور کلی دستمزد اجرای سقف کناف حدود 20 تا 30 از کل هزینه رو دربرمیگیره. برای آشنایی ببیشتر با جزئیات قیمتی مقاله قیمت سقف کناف رو مطالعه کن. از این سقف می توان به همراه سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) به صورت ترکیبی استفاده نمود.

  • معلق بودن تایل های سقفی در سقف دکوراتیو این امکان را بوجود می آورد که در هر زمانی بتوانیم به فضای تاسیساتی و کابل ها و سیم های برق دسترسی داشته باشیم.
  • ممکن است بخواهید سقف پذیرایی را بمنظور زیباتر کردن آن، سقف کاذب کنید بدیهی است که در چنین شرایطی گزینه‌های زیبا و جذاب را انتخاب کنید.
  • متخصصان هزینه سقف کاذب کناف را به دو صورت دستمزد صرف یا دستمزد به همراه مصالح اعلام می‌کنند و این عدد با توجه به عوامل و شرایط کار متغیر است.
  • زیرا سقف کاذب، در تابستان‌ ساختمان را خنک‌ و در زمستان‌ ساختمان را گرم نگه می‌دارد.
  • این نوع سقف در برابر رطوبت مقاومت زیادی داشته، قابل شست‌وشو است و طراحی‌ها و رنگ‌های متفاوتی دارد.