قیمت کناف، تخمین هزینه کناف در سال ۱۴۰۱ سنجاق

صفحات روکش دار گچي يکي از مصالح اصلي مورد استفاده در ساخت و ساز خشک هستند. سیستم کناف نوعی پانل گچی یا پانل سیمانی هستند که توسط شرکت کناف تولید میشود و بر روی زیرسازی فلزی که معمولا با پروفیل های گالوانیزه سبک انجام میشود نصب میشوند . پانل RG یا همان پانل معمولی برای سقف های کاذبی است که ویژگی خاصی از پانل مد نظر نمی باشد و برای اکثر سقف های کاذب کناف مورد استفاده قرار میگیرد.

نحوه اجرای سقف منحنی با کناف

به طور یقین می توان گفت که اگر قصد بازسازی منزل و محیط کار خود را دارید می توانید از کناف استفاده کنید زیرا سرعت بالای کار، عدم استفاده از حوشکاری و آسیب رساندن به سرامیک، شیشه و… از مزیت های اصلی استفاده از کناف در مقایسه با رابیتس است. یکی از مدل های زیبای کناف سقف پذیرایی کلاسیک مدل این نوع سقف با خطوط منحنی است در این نوع برای زیباسازی هر چه بیشتر می توان از لوسترهای زیبای آویز بلوری استفاده نمود . در صورتی که سقف آشپزخانه کم ارتفاع است سقف کناف را در امتداد حاشیه دیوارها نصب نموده تا نورپردازی فوق العاده ای داشت اجرای کناف سقف . قبل از اجرای دیوار می بایست به وزن و لمگریکه از طرف طاقچه ها (کنسول ها) به دیوار وارد می آید توجه کرد برای این مورد راه حل هایی نظیر استفاده از صفحه پشتیبان ̜ چوب چهار تراش ̜ قرار دادن سازه U و استفاده از پیچ های مهار کننده وجود دارند. این سازه برای حفاظت و نگهداری از لایه پشم سنگ در جزئیات اجرایی مربوطه به اتصال دیوار جداکننده به سقف متحرک مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم ها قابلیت استفاده از طیف گسترده ای از صفحات مانند صفحات مقاوم در برابر رطوبت ̜ حریق ̜ حریق و رطوبت را دارند که بستگی به عملکرد مورد نیاز ساختار دارد.

قیمت کناف، تخمین هزینه کناف در سال ۱۴۰۱ سنجاق

با کلیک بر روی هر یک از سازه ها میتوانید اطلاعات تکمیلی را مطالعه کنید. که این امر اجتناب ناپذیر است و راهی جز سمباده زدن لبه های پانل نیست. پس از تنظیم و نصب شدن U36 ها، از براکت برای اتصال پروفیل های حمال F47 استفاده می شود.

وزن در و چارچوب آن تعیین کننده جزئیات و نوع پروفیل در محل چارچوب می باشد این تعیین ساختار به وسیله مشخصه وزن صورت می پذیرد. جهت درزگیری محل درزها استفاده می شود و در انواع کاغذی ̜فایبرگلاس و فایبرگلاس توری مورد استفاده قرار می گیرد. ظروف آماده سازی ملات و ابزار کار می بایست بلافاصله پس از اتمام کار با آب شسته شوند.

نحوه نصب و اجرای سقف کناف

این پوشش میتواند از مواد اولیه (متریال) گوناگونی ایجاد شود و مورد استفاده قرار گیرد. در نصب پیچ ها باید توجه داشت که پیچ بیش از حد در پانل فرو نرود که کاغذ را از پنل جدا کند. همچنین خیلی هم بیرون نباشد که در هنگام بتونه کشی، ماستیک و نقاشی مشکل به وجود آید.

  • فرصت بکارگیری پس از مخلوط کردن حداکثر ۳۰ دقیقه است بهتر است بتونهکاری پس از اتمام کف سازی انجام شود.
  • از مزیت‌های بی شماره سقف کناف در قسمت های بعد مطالبی ارائه می‌ دهیم.
  • به عنوانعایق حرارتیاز اتلاف انرژی و گرمای محیط داخلی منزل جلوگیری می‌کند.
  • شرکت مدرن سازان رادیس، از جمله شرکت های فعال در زمینه نصب و اجرای کناف می باشد .
  • برای اجرای سقف کناف در بازسازی ساختمان لازم است بدانید که کناف مربوط به سقف نیازی به گچ و خاک ندارد و شما می توانید بعد از اینکه نصب آن به اتمام رسید روی کناف را رنگ آمیزی کنید.

سقف کناف در قسمت زیر سقف اصلی نصب و به دیوارهای اطراف متصل است. سقف‌کناف زیرمجموعه سقف کاذب بوده و از انواع مدل کناف سقفی برای افزایش زیبایی محیط داخلی ساختمان استفاده خواهد شد. بخش داخلی هر قسمت از ساختمان مسکونی، اداری و تجاری از سقف و دیوار تشکیل شده و در سال‌های اخیر با اضافه کردن طرح کناف‌دار بر روی آن موجب لوکس، شیک و زیبا شدن ساختمان را در پی داشته است. سقف در اکثر منازل ایران دارای سقفی ساده، سفید و از جنس گچ بود و با استفاده از طراحی کناف سقفی شاهد تغییرات چشم‌گیری در فضای داخلی خواهید بود. سیستم سازه نمایان یکی از متداول­ترین سیستم­های سقف کاذب کناف است که نصب آسان و قیمت مناسب از مزایای آن می­باشد، تایلهای سقف کاذب کناف بر روی شبکه­ های فلزی گالوانیزه که با آویز این شبکه ها به سقف اصلی متصل شده است نصب می­گردند.

انواع پیچ و نوار :

اجرای سقف کاذب با کناف، بررسی کامل یکی از متریال هایی که برای ایجاد سقف کاذب در ایران به وفور مورد استفاده قرار می گیرد، کناف است. کناف دکوراسیون با هدف فراهم آوری تجهیزات و ایزار اجرای دکوراسیون و سازه سبک کار خود را با فروش تجهیزات نظیر پانل گچی ، پانل سیمانی ، تایل ، سازه های گالوانیزه ، سقف های کشسان ، ابزار و وسایل لازم کار و سایر تجهیزات مرتبط و وابسته ، آغاز نموده است. معمولا در طراحی سقف کاذب کناف آشپزخانه از طرح های دکوراتیو خلوت استفاده می شود. برای زیبایی سقف کاذب کناف آشپزخانه بهتر است که ارتفاع کابینت دیواری تا زیر سقف کاذب کناف ادامه پیدا کند. از نورپردازی هالوژن و لبه نور مخفی دکوراتیو میتوان در طرح سقف کاذب کناف آشپزخانه استفاده کرد.